Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, poszukuję

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, poszukuję

Pomóżcie mi, bo nie wiem ile czasu jest na przerejestrowanie pojazdu? Kupuje auto i wiem, że u mnie są bardzo duże kolejki w urzędach, dlatego zastanawiam się czy się wyrobie.

ruszaj45

Posty: 1

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

dof77

Posty: 23

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc zł kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Ludmo

Posty: 2

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

cinto

Posty: 6

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, iż jest strona, na jakiej można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, iż trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo dostaniemy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie kupienia samochodu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to potem człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Marioleczka

Posty: 10

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Jasio234

Posty: 2

 
W bezproblemowy sposób można zbadać ile macie czasu na rejestracje samochodu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę kupna i już.

Klakierek56

Posty: 4

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

090913123

Posty: 2