Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

szafa uprawowa, który sklep ?

szafa uprawowa, który sklep ?

Kto ma growbox w domu albo w firmie? Słyszałem, że dzięki tej szafie można naprawdę wiele zyskać, jeśli chodzi o rośliny, ale nie za bardzo się na tym znam, dlatego pytam Was.

Warussior

Posty: 1

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, że można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, że są trochę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był naprawdę bardzo z tego zadowolony.

Matusiński

Posty: 4

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, dlatego nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to nowomodne urządzenie jest niezmiernie praktyczne, dlatego wszystkim je polecam.

Klara323

Posty: 2

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina potrzebuje oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

włodek

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są bardzo różne modele do wyboru, które różnią się wielkością, parametrami i oczywiście ceną.

namok

Posty: 5

 
Ofert jest niesłychanie mnóstwo, niemniej jednak jeżeli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

gruszka45

Posty: 19

 
Niezwykle istotne jest światło, natomiast również odpowiednia temperatura. Led nie grzeje i to jest bardzo duża zaleta. Daje za to bardzo sporo potrzebnego roślinom światła.

Blono

Posty: 2

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bo są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego naprawdę bardzo duża zaleta.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, ale również ile daje kalwinów, bo wtedy wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Marioleczka

Posty: 2

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Grabow12

Posty: 2