Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

idealne tętno bieganie, polecicie ?

idealne tętno bieganie, polecicie ?

Jaka jest wartość znakomitego tętna w bieganiu, bowiem nie za niesłychanie się na tym znam? Które Wy tętno macie jak biegacie?

alidodo55

Posty: 1

 
U mnie dobre tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od dużo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto sporo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

090913123

Posty: 2

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Yuri20

Posty: 2

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami należałoby, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

rysiek34

Posty: 4

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

090913123

Posty: 3